Vi som jobbar här

Administration

Louise Dahlin

Kursvärd Stockholm

08-562 557 00

louise.dahlin@cornerstone.se

Fredrik Eliassen

Kursvärd Göteborg

031-749 57 00

fredrik.eliassen@cornerstone.se

Jessica Sjöstrand

Kursvärd Malmö

040-33 08 52

jessica.sjostrand@cornerstone.se

Fredrik Scapaticci

Certifieringsansvarig Linköping & Umeå

013-37 67 50

fredrik.scapaticci@cornerstone.se

Sälj

Peter Amgren

Key Account Manager

070-420 46 14

peter.amgren@cornerstone.se

Jenny Rosengren

Key Account Manager

070-798 02 12

jenny.rosengren@cornerstone.se

Anita Berglund

Key Account Manager

070-191 79 89

anita.berglund@cornerstone.se

Stefan Berggren

Key Account Manager

070-284 19 99

stefan.berggren@cornerstone.se

Ronnie Qvist

Key Account Manager

070-449 64 80

ronnie.qvist@cornerstone.se

Patrik Höglund

Key Account Manager

070-449 64 00

patrik.hoglund@cornerstone.se

Tobias Strandh

Key Account Manager

031-749 57 07

tobias.strandh@cornerstone.se

Jenny Andersson

Account Manager

08-440 11 36

jenny.andersson@cornerstone.se

Patricia Barkman

Account Manager

08-562 557 35

patricia.barkman@cornerstone.se

Philip Holmberg

Account Manager

070-449 64 54

philip.holmberg@cornerstone.se

Mattias Mårdh

Account Manager

070-449 64 55

mattias.mardh@cornerstone.se

Marie Wiking

Account Manager

08-445 16 90

marie.wiking@cornerstone.se

Rebeca Gonzalvez

Account Manager

08-562 557 65

rebeca.gonzalvez@cornerstone.se

Peter Lenke

Account Manager

08-562 557 31

peter.lenke@cornerstone.se

Marie Schröder

Account Manager

070-449 64 88

marie.schroder@cornerstone.se

Christian Karlevid

Account Manager

031-749 57 06

christian.karlevid@cornerstone.se

Tony Skännestig

Key Account Manager

070-420 46 73

tony.skannestig@cornerstone.se

Robert Eliasson

Key Account Manager

090-200 61 02

robert.eliasson@cornerstone.se

Leverans

Eyad Luqman

Leveransansvarig

070-449 64 48

eyad.luqman@cornerstone.se

Linda Schwang

Leveransansvarig

070-449 64 40

linda.schwang@cornerstone.se

Wendy Winlund

Leveransansvarig

070-449 64 43

wendy.winlund@cornerstone.se

Karin Hurtig

Leveransansvarig

08-562 557 42

karin.hurtig@cornerstone.se

Marjan Pakfetrat

Leveransansvarig

08-562 557 08

marjan.pakfetrat@cornerstone.se

Produkt

Jakob Gidlund

Produktchef

070-449 64 85

jakob.gidlund@cornerstone.se

Ulf Dalgaard

Produktchef

070-420 46 06

ulf.dalgaard@cornerstone.se

Niklas Laudon

Produktchef

070-449 64 61

niklas.laudon@cornerstone.se

Jaan Lepp

Ansvarig Addskills Online, Styrelseordförande

070-798 02 02

jaan.lepp@cornerstone.se

Marknad

Beatrice Waldenström

Marknadschef

08-562 557 50

beatrice.waldenstrom@cornerstone.se

Anna Åkman

Marknadskoordinator

08-562 557 50

anna.akman@cornerstone.se

Linda Nellfors

Webbredaktör

08-562 557 50

linda.nellfors@cornerstone.se

Interna projekt

David Aldén

Ansvarig för interna projekt

070-449 64 76

david.alden@cornerstone.se

Ekonomi

Björn Spillberg

Ekonomichef

070-001 91 23

bjorn.spillberg@cornerstone.se

Lisbeth Afzelius

Ekonomiassistent

08-445 16 92

lisbeth.afzelius@cornerstone.se

Camilla Sjöblad

Ekonomiassistent

08-562 557 36

camilla.sjoblad@cornerstone.se

IT

Thord Wiklund

IT-tekniker

070-449 64 66

thord.wiklund@cornerstone.se

Joakim Olsson

IT-tekniker

070-449 64 05

joakim.olsson@cornerstone.se

Ämnesexperter

John Laerum

Ämnesexpert

08-562 557 95

john.laerum@cornerstone.se

Christos Gultidis

Ämnesexpert

08-555 124 88

christos.gultidis@cornerstone.se

Christer Bau

Ämnesexpert

08-440 11 05

christer.bau@cornerstone.se

Joachim Clasberg

Ämnesexpert

070-420 46 44

joachim.clasberg@cornerstone.se

Hans Dahlin

Ämnesexpert

08-562 557 96

hans.dahlin@cornerstone.se

Ledning

Robert Battistich

Vice VD

08-562 557 50

robert.battistich@cornerstone.se

Stephen Morris

Försäljningsdirektör

08-562 557 50

stephen.morris@cornerstone.se

Beatrice Waldenström

Marknadschef

08-562 557 50

beatrice.waldenstrom@cornerstone.se

Björn Spillberg

Ekonomichef

070-001 91 23

bjorn.spillberg@cornerstone.se

Styrelsen

Robert Battistich

Vice VD

08-562 557 50

robert.battistich@cornerstone.se

Stephen Morris

Försäljningsdirektör

08-562 557 50

stephen.morris@cornerstone.se

Jaan Lepp

Ansvarig Addskills Online, Styrelseordförande

070-798 02 02

jaan.lepp@cornerstone.se

Få inspiration & nyheter från oss

Jag godkänner att Cornerstone skickar mig nyheter via e-post