Vi som jobbar här

Administration

Chantal Hörnqvist

Kursvärd Stockholm

08-562 557 50

chantal.hornqvist@cornerstone.se

Fredrik Eliassen

Kursvärd Göteborg

031-749 57 00

fredrik.eliassen@cornerstone.se

Kundansvariga

Peter Amgren

Key Account Manager

070-420 46 14

peter.amgren@cornerstone.se

Patrik Höglund

Key Account Manager

070-449 64 00

patrik.hoglund@cornerstone.se

Jenny Rosengren

Key Account Manager

070-798 02 12

jenny.rosengren@cornerstone.se

Tony Skännestig

Key Account Manager

070-420 46 73

tony.skannestig@cornerstone.se

Marie Schröder

Key Account Manager

070-449 64 88

marie.schroder@cornerstone.se

Patricia Barkman

Account Manager

08-562 557 35

patricia.barkman@cornerstone.se

Rebeca Gonzalvez

Account Manager

08-562 557 65

rebeca.gonzalvez@cornerstone.se

Peter Lenke

Customer Success Manager

08-562 557 31

peter.lenke@cornerstone.se

Andreas Palm

Business Development Manager

070-677 77 66

andreas.palm@cornerstone.se

Samuel Hansson

Account Executive

070-449 64 34

samuel.hansson@cornerstone.se

Tim Laurén

Account Executive

070-449 64 33

tim.lauren@cornerstone.se

Affärsutveckling

Stephen Morris

Affärsutvecklingschef

08-562 557 50

stephen.morris@cornerstone.se

Niklas Laudon

Affärsrådgivare & Ämnesexpert

070-449 64 61

niklas.laudon@cornerstone.se

Leverans

Eyad Luqman

Leveransansvarig

070-449 64 48

eyad.luqman@cornerstone.se

Linda Schwang

Leveransansvarig

070-449 64 40

linda.schwang@cornerstone.se

Wendy Winlund

Leveransansvarig

070-449 64 43

wendy.winlund@cornerstone.se

Karin Hurtig

Leveransansvarig

08-562 557 42

karin.hurtig@cornerstone.se

Produkt

Jakob Gidlund

Produktchef

070-449 64 85

jakob.gidlund@cornerstone.se

Ulf Dalgaard

Produktchef

070-420 46 06

ulf.dalgaard@cornerstone.se

Marknad

Anna Åkman

Marknadskoordinator

08-562 557 50

anna.akman@cornerstone.se

Interna projekt

David Aldén

Ansvarig för interna projekt

070-449 64 76

david.alden@cornerstone.se

Ämnesexpert

Joachim Clasberg

Ämnesexpert

070-420 46 44

joachim.clasberg@cornerstone.se

Ledning

Robert Battistich

Vice VD

08-562 557 50

robert.battistich@cornerstone.se

Stephen Morris

Affärsutvecklingschef

08-562 557 50

stephen.morris@cornerstone.se

Björn Spillberg

Ekonomichef

070-001 91 23

bjorn.spillberg@cornerstone.se

Få inspiration & nyheter från oss

Jag godkänner att Cornerstone skickar mig nyheter via e-post